درباره پیلار

صنایع غذایی پیلار از ابتدای سال 1390 فعالیت خود را در استان گلستان - شهرک صنعتی آزادشهر در زمینی به مساحت 4700 و زیر بنای 1800 متر مربع به منظور استفاده ی حداکثر از ظرفیت محصولات باغی منطقه و استان های مجاور آغاز نمود.

با توجه به پیشینه اجدادی و تخصص مالکین در زمینه باغ داری و خشک کردن سنتی و صنعتی میوه، محصولات اولیه خود را که بالغ بر 15 نمونه از خانواده میوه  خشک می باشد با نام تجاری پیلار آغاز نمود که به دلیل کیفیت مطلوب و بسته بندی مناسب مورد استقبال مصرف کنندگان محترم قرار گرفت و در حال حاضر در عمده استان های کشور توزیع و مصرف می گردد. در حوزه صادراتی نیز محصولات متعددی به کشورهای همسایه ارسال گردیده است.

 این شرکت پس از کسب تجربه بمنظور حضور تاثیر گذار در صنعت میوه در اکثر بخش های زنجیره پس از برداشت میوه حضور موثر یافت، بنحوی که فعالیت هایی شامل سورت و بسته  بندی میوه تازه، تولید پوره میوه، تولید میوه خشک بصورت اسلایس و برگه، تولید لواشک و تولید انواع دمنوش میوه را در دستور کار خود قرار داده  است.

 صنایع غذایی پیلار با کسب استانداردهای لازم در خصوص محصولات تولیدی خود بعنوان یکی از پیشروان صنعت میوه در کشور حضور مفید و تاثیر گذار دارد.

امید است با عنایت خداوند و همت جمعی پرسنل محترم و جلب نظر مصرف کنندگان عزیز گامی مؤثر در راستای توسعه کشور عزیزمان ایران برداریم.